Kõik uudised

Cleveroonikud: Karl Joosep Einmann klientide vajaduste mõistmisest tugeva müügieduni

04.09.2023 | Cleveron, cleveroonikud

Karl Joosep Einmann on pühendunud Cleveroni logistikasegmendi müügikonsultant, kelle peamised vastutusvaldkonnad ja ülesanded hõlmavad klientide leidmist ja suhte loomist logistikasektoris. Tema eesmärgiks on, et tulevikus mitmete riikide suuremad rahvusvahelised kullerettevõtted kasutavad just Cleveroni pakiautomaate ja -roboteid oma pakkide üleandmiseks. Tema tegevuste keskmes on klientide vajaduste mõistmine ning sobivate lahenduste leidmine. 

Õppetunnid müügitöös on Karl Joosepile kujundanud tema uskumust, et esmakohtumistel on kuulamine oluline oskus. Ta rõhutab õigete küsimuste esitamise ja kliendi kuulamise tähtsust, pidades neid müügitöös ääretult tähtsaks. „Esmakohtumistel rääkimine on hõbe, kuid õigete küsimuste esitamine ning kliendi kuulamine kuld,” tõdeb Einmann. Ta teab, et edukas müügitöö seisneb sügavas kliendi mõistmises ja nende kitsaskohtade arusaamises, mitte ainult sõnade lausumises. 

Klientidega suhtlemisel kasutab Karl Joosep strateegilist lähenemist. Ta kaardistab potentsiaalsed kliendid ning otsib neile sobivaid kontakte. Selleks kasutab müügikonsultant mitmekülgset lähenemist, sealhulgas telefonikõnesid, isikupärastatud e-kirju ning LinkedIn-i sõnumeid. Sujuva kogemuse tagamiseks kliendile kaasab Karl Joosep Cleveroni meeskonnaliikmeid vastavalt vajadusele. Ta usub, et koostöö erinevate valdkonnaekspertidega aitab ületada takistusi ning tagab sujuva koostöö kliendiga. 

Klientidega pikaajaliste suhete loomiseks peab Karl Joosep alustalaks ausust, otsekohesust ja proaktiivsust. Need omadused aitavad tal luua usaldust klientidega ning kindlustavad pikaajalise koostöö. Kui küsime tema suhete loomise strateegia kohta, sõnastab Karl Joosep: „Pikaajaline usaldus ehitatakse tugevate suhetega.” Ta usub, et siiras suhtlemine ja aktiivne lähenemine on võtmetegurid pikaaegse koostöö saavutamisel. 

Raskete müügisituatsioonidega toimetulekuks rakendab Karl Joosep põhiliselt rahulikku tegutsemist. „Usun, et tuleb keskenduda olukordadele ning tegevustele, mis on otseselt minu kontrolli all ning minu tegevuste poolt mõjutatavad ning mitte muretseda nende asjade pärast, mis ei ole,” jagab Karl Joosep oma lähenemist keerukatele olukordadele. 

Enesearendamiseks müügitöös keskendub Karl Joosep järjepidevale tegevusele ja selle analüüsimisele. Ta usub, et praktiline müügitöö ning selle tagasiside on väärtuslikumad kui pelgalt teoreetilised teadmised. Karl Joosep toob välja: „Reaalsetes müügisituatsioonides osalemine ning nende hilisem analüüs õpetab minu arvates rohkem kui ükski teoreetiline õppetund.” 

Karl Joosepil on tugev optimism tuleviku suhtes, tema pühendumus ja positiivne suhtumine on kindlasti tugev põhi müügiedule Cleveronis. „Tulevikku ei saa täpselt ette näha, kuid ma panustan järjepidevale tööle ja enesearengule. Püüdlen alati selle poole, et teha veelgi paremaid saavutusi ning anda oma parim klientidele ja meeskonnale,” kommenteerib Karl oma nägemust.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]