Iseteeninduslik pood

24/7 iseteeninduslik pood ja pakiväljastuspunkt

Cleveroni iseteeninduslik pood on tootekontseptsioon, mis võimaldab müüa kaupa ilma klienditeenindaja kohaloluta. Klient saab teenindajaga suhelda videokõne teel. Ostu sooritamiseks valib klient sobiva toote, kasutades selleks puutetundlikku ekraani. Pärast kauba eest tasumist väljastab ekraani taga asuv pakirobot valitud toote.

Iseteeninduslik pood
Cleveron 301 CollectNet
s_1600757341398

Pilootprojekt

Telia lansseerib oma esimese iseteenindus-esinduse koos Cleveroni uue tootekontseptsiooniga. Esimene pood jõuab novembris Raplasse. See lahendus annab Teliale võimaluse olla lähemal väikelinna klientidele ning pakkuda neile kiiret ja mugavat teenindust. 
s_1600843900106
„Oleme pikalt otsinud võimalust taastada jätkusuutlikult oma kohalolek väiksemates linnades ja asulates üle Eesti. Regionaalne teeninduspunktide võrgustik on ühiskondlikust seisukohast väga oluline, kuid kahjuks on enamikud seni kasutusel olnud lahendused äriliselt ebamõistlikud. Eesti ettevõttena soovime panustada ühiskonna arengusse. Näeme, et väljatöötatud lahendus aitaks meil panustada nii regionaalsesse teenindustoe ja teenuste kättesaadavusse kui ka kohaliku elanikkonna digilahenduste kasutusoskuse kasvatamisse. Iseteenindus-esindused on meie viis lahendada struktuurseid muresid innovatiivsel ja jätkusuutlikul moel.”  

Katre Liiberg
Telia Eesti müügi- ja teenindusüksuse juht 
s_1600757970062

Iseteenindusliku poe eelised


Võimalus äri kiiresti laiendada

Iseteenindusliku poega saavad jaemüüjad ja teenusepakkujad oma jalajälge teistesse linnadesse kiiresti laiendada ilma lisatööjõudu palkamata.

Väiksemad tööjõukulud

Cleveroni iseteeninduslik pood ei vaja kohapeale töötajaid. Kliendid saavad vajadusel teenindajaga suhelda videokõne teel. 

Väiksemad püsikulud 

Iseteeninduslik pood vajab vähem põrandapinda kui tavaline pood, kuna kõik tooted on paigaldatud ruumisäästlikku pakirobotisse. Iseteeninduslik pood ei vaja ka suurt teenindusala ega vitriinkappe, sest kõikide toodetega saab tutvuda puutetundliku ekraani abil. Tänu sellele tekib kokkuhoid renditasult, küttelt ja elektrilt.

Paindlikkus

Iseteeninduslik pood on kliendile ligipääsetav ööpäev läbi, tänu millele saab kaupa müüa ka öösiti või riigipühade ajal. 24/7 teenindus pakub kliendile oma aja planeerimisel rohkem paindlikkust. 

Mugavus

Kliendid ei pea teenindajaga suhtlemiseks või paki vastuvõtmiseks järjekorras ootama. See muudab klienditeekonna kiiremaks ja mugavamaks. Lisaks võimaldab iseteeninduslik pood täielikult inimkontaktivaba ostukogemust, mis on tänastes tingimustes väga väärtuslik.

Võta meiega ühendust!

  • Jaemüük
  • Logistika / Post
  • Kinnisvara
  • Distribuutor
  • Agent
  • Muu

Lisainfo saamiseks helista või saada e-kiri

Teele Saul
 Müügihaldur

E-post: [email protected]
Tel: +372 5346 2619

Teised tooted

Cleveron 501

Cleveron 501

Cleveron 501 on toidukaupade väljastamiseks loodud välipakirobot. 
Cleveron 403

Cleveron 403

Cleveron 403 on kompaktne pakirobot e-ostude väljastamise automatiseerimiseks. Sobib 25–200 paki väljastamiseks päevas.
Cleveron 402

Cleveron 402

Laiendatav robootiline pakiautomaat e-ostude väljastamise automatiseerimiseks. Sobib 100–3600 paki väljastamiseks päevas.