Pole kindel, millist toodet valida?

Lisainformatsiooni saamiseks võta meiega ühendust aadressil [email protected].

Puutetundliku ekraaniga pilvepõhine sisepakiautomaat. Sobib 1–100 paki väljastamiseks päevas.

Cleveron 301 Plus on lihtsaim viis alustamaks automatiseerimisega. Puutetundliku ekraaniga varustatud sisepakiautomaat muudab pakikorje ja -sisestuse kasutajasõbralikuks. Aitab hoiustada ühel ruutmeetril kuni 55 pakki.

Laiendatav robootiline pakiautomaat e-ostude väljastamise automatiseerimiseks. Sobib 100–3600 paki väljastamiseks päevas.

Tarbijad eelistavad aina enam ostelda füüsiliste kaupluste asemel e-poodides, sest see on lihtsam ja hoiab aega kokku. Tarbijad soovivad ka, et e-tellimuste kättesaamine oleks kiire ning mugav. Seetõttu saavad konkurentsieelise just need jaekaubandus- ja logistikaettevõtted, kes suudavad ootustele vastavat kliendikogemust pakkuda.

Cleveron 402 on lahendus e-kaubanduse kasvuga seotud väljakutsetele. See muudab e-ostude väljastamise kiireks iseteeninduseks, aidates samal ajal kokku hoida nii transpordi-, ladustamis- kui ka tööjõukuludelt.

Pakiautomaadi lahendus jaekaubanduse ja logistikaettevõtetele. Sobib 20–100 paki väljastamiseks päevas.

Cleveron 302 on loodud e-kaubanduse vajadusi silmas pidades. See võimaldab kulleritel pakke kiiresti sisestada ja lõpptarbijatel pakke mugavalt välja võtta või tagastada. Tänu modulaarsusele, väikestele hoolduskuludele ja väiksematele pakkidele mõeldud sahtlilahendusele on Cleveron 302 oma segmendi üks efektiivsemaid pakiautomaate.

Cleveron 403 on kompaktne pakirobot e-ostude väljastamise automatiseerimiseks. Sobib 25–200 paki väljastamiseks päevas.

Cleveron 403 on loodud väikeste poodide jaoks, mille igapäevane pakkide arv ei ületa 200 pakki. Cleveron 403 on iseteeninduslik pakkide väljastuspunkt, mis pakub lõpp-kasutajatele mugavat ostukogemust.

Cleveron 351 on kompaktne välipakiautomaat, mis on sobilik väikeettevõtetele pakkide väljastamiseks ja tagastamiseks.
Välipakiautomaadiga saad pakkuda ööpäevaringset inimkontaktivaba teenust, võimaldades äriga jätkata ka olukorras, kus tavapoed on suletud. Cleveron 351-te saab kiiresti paigaldada, kiiresti kasutusele võtta ja toimetada kaup kliendini ilma saatekuludeta.
Cleveroni kõige ruumisäästlikum pakirobot väikestele poodidele. Sobib 20-300 paki väljastamiseks päevas. 

Cleveron 405 pakirobot on mõeldud ettevõtetele, kes väljastavad klientidele e-poe tellimusi ning vajavad selle jaoks ruumi ja aega säästvat lahendust, näiteks pakkide üleandmispunktid, bensiinijaamad, mugavuspoed.

Modulaarne välipakiautomaat ööpäevaringseks pakkide kohaletoimetamiseks. Sobib 20-100 paki väljastamiseks päevas. 
Cleveron 352 on välipakiautomaat, millega saab pakkuda ööpäevaringset teenust. Tänu modulaarsusele ja kompaktsusele on Cleveron 352 pakiautomaat paindlik lahendus, mille abil oma tööd efektiivsemaks muuta. Pakiautomaat on kiiresti paigaldatav ning lihtsasti hallatav läbi Cleveron S2 tarkvara. 
Modulaarne automatiseeritud laostüsteem e-poest tellitud jahutatud ning külmutatud toidukaupade hoiustamiseks ja väljastamiseks.
Cleveron 502 on kiire ja modulaarne automatiseeritud laosüsteem toidukaupade üleandmiseks. Süsteemil on ainulaadne kombinatsioon konveierliinide, automatiseeritud liftide ja juhtmevaba robootiliste laadurite tehnoloogiast, mis tagab kauba sisestuskiiruse vaid loetud sekunditega. Cleveron 502 on loodud suuremate kaubamahtude käitlemiseks ning selle modulaarsus võimaldab toidukaupmeestel konfigureerida sobivaima lahenduse ettevõtte vajadustest lähtuvalt.
Akutoitel välipakuautomaat, mis toetab ettevõtete viimase miili jätkusuutliku automatiseeritud  võrgustiku laiendamist

Cleveron 354 on akutoitel pakiautomaat, mis on kergesti skaleeritav, et laiendada täielikult automatiseeritud kohaletoimetamiskohtade võrgustikku. Pakiautomaat aitab vähendada transpordikulusid ja optimeerida viimase miili kohaletoimetamise tõhusust. Cleveron 354-l on 12-, 16-, 20- ja 24-ukselised moodulid erinevate uksesuurustega, et rahuldada erinevaid ärivajadusi. Kapp toimib iseteenindusena, on ööpäevaringselt ligipääsetav ja sellest saab tellimused välja võtta mõne sekundiga, luues lõppkasutajale suurepärase kogemuse.

24/7 iseteeninduslik pood ja pakiväljastuspunkt

Cleveroni iseteeninduslik pood on tootekontseptsioon, mis võimaldab müüa kaupa ilma klienditeenindaja kohaloluta. Klient saab teenindajaga suhelda videokõne teel. Ostu sooritamiseks valib klient sobiva toote, kasutades selleks puutetundlikku ekraani. Pärast kauba eest tasumist väljastab ekraani taga asuv pakirobot valitud toote. Iseteeninduslik pood on sobilik nii sise- kui ka välitingimustesse. 

Cleveron S2 on kergesti integreeritav tarkvaraplatvorm, millega opereeritakse ja hallatakse kõiki Cleveroni tooteid
Cleveron S2 võimaldab Cleveroni klientidel vahetada informatsiooni pakiterminalide ja kliendi olemasolevate IT-süsteemidee vahel. S2 tarkvaral on kiire, intuitiivne ja kohandatav kasutajaliides poetöötajatele, kulleritele, hooldustehnikutele ja lõppkasutajatele.

Kõik Cleveroni pakiautomaadid töötavad Cleveron S2 tarkvaral.

Cleveron pakub kõikidele oma pakiautomaatidele hoolduse ja tehnilise toe täisteenust nii Eestis kui ka mujal maailmas.
Meie tehniline tugi sisaldab muu hulgas kaughooldust, mis võimaldab tuvastada ning lahendada 80% tark- ja riistvaraga seotud probleemidest. See tähendab kiiret probleemide kõrvaldamist ja madalaid hoolduskulusid.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]