Inwestujemy w wiedzę przyszłych innowatorów

Wiedza jest prawdopodobnie jedynym zasobem, którego nigdy nie można mieć wystarczająco. Cleveron wspiera bystre młode umysły w Estonii z głębokim przekonaniem, że stworzą nową wiedzę i znajdą innowacyjne rozwiązania, które zmienią świat.

Zobacz nasz wkład

Uniwersytet w Tartu

Od jesieni 2017 roku Uniwersytet w Tartu oferuje dwa stypendia w imieniu firmy Cleveron. Zapewniamy comiesięczne wsparcie dla dwóch studentów z dwóch programów – studiów licencjackich z informatyki i studiów magisterskich z robotyki i informatyki.

Uniwersytet Techniczny w Tallinie

Od jesieni 2017 roku Uniwersytet Techniczny w Tallinie oferuje dwa stypendia w imieniu firmy Cleveron. Stypendia są dostępne dla dwóch programów – programu studiów magisterskich w zakresie mechatroniki oraz programu studiów magisterskich z zakresu inżynierii systemów i komputerów. Więcej informacji na temat stypendiów Cleveron na TalTech znajdziesz tutaj.

Estońska fundacja studentów (Estonian Student Satellite Foundation)

Cleveron współpracuje z estońską fundacją studentów (Estonian Student Satellite Foundation), znaną również jako gruba ryba dla projektu ESTCube w zakresie inżynierii i IT. Zespoły z ESTCube i Cleveron spotykają się dwa razy w roku, aby przedyskutować wyzwania i wymienić się pomysłami na seminarium naukowo-technologicznym.

Sponsorowanie korporacyjne

Cleveron jest szybko rozwijającą się firmą technologiczną i dlatego wspiera różne działania mające na celu popularyzację dziedzin technologii, oprogramowania, IT, mechatroniki i robotyki wśród naszej młodzieży. Inwestujemy również w nasze urocze miasto Viljandi i staramy się wesprzeć naszą lokalną społeczność.

Przeczytaj naszą historię

Nasza historia

Naszą motywacją jest zmiana świata

O nas

Zacznij od kontaktu z nami

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje o ROI, oprogramowaniu, wsparciu technicznym, procesie pilotażowym oraz na każy inny temat.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Reio Orasmäe
Menedżer ds. sprzedaży

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671