W 2015 roku sieć Walmart ogłosiła nową wielokanałową strategię, mającą na celu przyspieszenie wzrostu sprzedaży poprzez wzmocnienie działalności handlu elektronicznego.

Zobacz case study

Największy na świecie sprzedawca detaliczny odzieży używa opartego na robotyce terminalu usługi click & collect, który przekształca ręczne odbieranie paczek w sklepie na zautomatyzowaną samoobsługę.

Zobacz case study

Rozwiązanie „click & collect” dla zamówień internetowych Asdy, sprawia, że ​​odbiór paczek w sklepie jest szybszy i wygodniejszy.

Zobacz case study

Inteligentna skrzynka pocztowa oparta na chmurze dla bloków mieszkalnych do przechowywania poczty i przesyłek na bazie Cleveron 301

Zobacz case study

CollectNet to platforma oprogramowania integrująca terminale paczkowe z sieciami współdzielonymi i prywatnymi. Umożliwia to CollectNet świadczenie usługi zarządzania dostawą przesyłek dla właścicieli terminali paczkowych, operatorów logistycznych i użytkowników końcowych. 

Zobacz case study

Rozwiązanie „ostatniej mili” firmy SmartPOST, możliwe dzięki urządzeniom Cleveron 302, zostało nazwane najbardziej pozytywnym doświadczeniem konsumenckim w Estonii w 2017 roku

Zobacz case study

Sieć urządzeń Cleveron 302 dla Posti Group w Finlandii

Zobacz case study

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]